FANDOM


Shalakovska1

Біографія Edit

Шалаковська Ірина Михайлівна, член Всеукраїнського об'єднання «Свобода», член постійної депутатської комісії комунального майна та власності. Народилася 9 листопада 1968 року у місті Львові. Українка. Громадянка України.

Освіта Edit

З 1976 по 1986 рр. навчалась в середній школі № 37. У  1988 р. вступила до Львівського університету на юридичний факультет.

Трудова діяльність Edit

З 1986 по 1991 рр. — позаштатний інструктор в Червоноармійському райвиконкомі м. Львова. З 1991 по 1997 рр. — заступник директора ТзОВ «Солар Інтернешнл». З 2001 по 2003 рр. — заступник директора Львівського комунального підприємства «ЛКП-507». З 2008 р. — директор ТзОВ «Бонкорса».

Громадська діяльність Edit

З 2009 р. — керівник осередку ВО «Свобода» Галицького району. Виховує двох синів — Остапа та Михайла.

Повний текст на сайті Львівської міської ради [1]

Edit

Зафіксовані порушення та інциденти Edit

Лобіювання та борг Львівобленерго

Пані Шалаковська є одночасно директором ТзОВ «Бонкорса», що займається обладнанням виробничо-технічного призначення, будівельно-монтажними роботами, а також членом постійної депутатської комісії комунального майна та власності.

Цікаво, що пані Шалаковська заявила , що «Лише лінивий не знає, що «Fest», який має 17 структур, не сплачує до бюджету міста ні копійки. Адже працівники там оформленні на тимчасових договорах». Втім, жителі міста закидають, що сама Ірина Шалаковська зумисне не виплачує ЛКП "Львівтеплоенерго" понад 60 тис. грн. 

Кнопкодавство Edit

Зафіксовано випадки, коли пані Шалаковська голосувала за інших депутатів. [2]

Власне за кнопкодавство партія "покарала" її, знявши з посади голови Районної організації. [3]

Будівництво на Озаркевича 4а (Руйнування лічниці Шептицького) Edit

Комісія комунального майна та власності, яку очолює громадянка Шалаковська, видала дозвіл на виділення ділянки за адресою Озаркевича 4а під забудову, за що згодом проголосувала і міська рада [4]

Це рішення підтримали 48 народних обранців зі складу міської ради, в тому числі - 40 представників фракції ВО "[Свобода]". У кінцевому результаті лічницю Шептицького було зруйновано.

Група мешканців виступила проти цієї забудови [5]

В той же час, пані Шалаковська вимагала захистити сквер, що на вул. Ніщинського, 14, від рейдерських посягань [6]

Інцидент на вул. Личаківській за участю організації «Автономний Опір» Edit

21.02.2014 о 20.00 у Львові на вул. Личаківській біля воєнного госпіталю трапилася сутичка між представниками «Автономного опору» та представниками ВО «[Свобода]».

Як розповів ЗІК-у активіст «Автономного опору» Зенон Дашак, у той час, як п’ятеро активістів Опору роздавали листівки на вул. Личаківській у Львові, під’їхала чорна автівка, з якої вибігли люди і напали на представників Опору. Деталі та відео [7]

Інцидент відбувся, коли активісти «Автономного Опору» намагалися роздати листівки з закликами звільнити від виконання обов'язків деяких керівників Львівщини, в тому числі голову ЛОР П. Колодія.

Інший депутат ВО "[Свобода]" [Володимир Павлюк], спростував звинувачення «Автономного опору», сказавши, що не знав, ніби це активісти «Автономного опору» (хоча це не перший інцидент між цими організаціями), обвинуватив активістів у провокації і вибачив їх [8]. Нічого дивного, адже життєвим гаслом пана Павлюка є «завжди говорити правду».

Інцидент зі стовпом ганьби (16.01.2014) Edit

16 січня у Львові свободівці побилися з активістами через «Стовп ганьби», який хотіли встановити біля Львівської міської ради. Його зварили з елементів поваленого паркану на вул. Озаркевича.

Бійка виникла у центрі міста між представниками ВО «Свобода» та активістами організації «Автономний опір». Активісти організації приготували так званий “Стовп Ганьби”, на якому оприлюднили список та фото тих депутатів, які голосували “За” забудову на вул Озаркевича 4а. Деталі [9]

Відео бійки [10]

Інцидент Відео_Шалаковська_001 Edit

Приватизація Романтику Edit

Отримання площі на вул. Лисенка, 38 Edit

Борг 60 тис. грн. на користь Львівтеплоенерго Edit

Висновок Edit

Цю особу рекомендовано до безумовної люстрації.